سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

پیش خرید پمپ خورشیدی 2 اینچ هورآیش

تعداد پمپ باقی مانده از طرح پیش فروش
درصد باقی مانده 8%

طرح پیش فروش پمپ خورشیدی 2 اینچ هورآیش با تخفیف استثنایی

اگر به شما بگوییم که می توانید یک چهارم قیمت یک پمپ 2 اینچ را نپردازید و آن را همراه با 25 درصد تخفیف بخرید و به خانه ببرید، چطور است؟؟؟ نظرتان چیست؟


این هم یکی دیگر از ابتکارات ما هورآیشی ها است و این بار هم قصد داریم شما مشتریان عزیزمان را در لذت این “اولین بودن” شریک کنیم. تیم ما بعد از دریافت درخواست های متعدد از شما مبنی بر نیاز به پمپ خورشیدی 2 اینچ اقدام به خریداری و وارد نمودن این پمپ ها نموده است. اما این تمام قصه نیست!!!


از آن جایی که این اولین بار است که طرح فروش پمپ خورشیدی 2 اینچ هورآیش اجرا می شود، ما تصمیم گرفتیم که به اولین کسانی که اقدام به خرید این پمپ در این مدت می نمایند، 25 در صد از قیمت کل پکیج را تخفیف بدهیم. و این تخفیفی است که به احتمال قوی تکرار نخواهد شد. پس در صورت نیاز به این پمپ خورشیدی بهترین زمان خرید شما حالا است. قیمت کامل پمپ 26.7 میلیون تومان می باشد که با احتساب 25 درصد تخفیف برای اولین ها، به 20 میلیون تومان می رسد.

مشخصات فنی پمپ خورشیدی 2 اینچ هورآیش

همانطور که می دانید و قطعا به همین دلایل درخواست اکید بر فروش این نوع پمپ خورشیدی داشته اید، خروجی آب این پمپ فوق العاده 2 اینچ است و قطعا دبی قابل توجهی دارد. به طوری که می تواند یک استخر 7 متر مکعبی را در 1 ساعت پر کند. این یعنی بیش از 2 برابر دبی پمپ 1 اینچ.

هد نامی پمپ نیز 50 متر است و این یعنی این پمپ 2 اینچ، آب را از ارتفاع 35 متری با قدرت تمام و به قطر 2 اینچ بالا می کشد. همچنین از 35 متر تا 50 متر نیز به راحتی آب را بالا می کشد اما خب نه به قطر 2 اینچ.

همراه با این پمپ پر قدرت، 4 عدد پنل خورشیدی 60 سلول نیز برای شما ارسال می شود که در واقع همان منبع اصلی تامین انرژی مورد نیاز پمپ می باشد.

پمپ خورشیدی 2 اینچ مناسب چه اقشاری است؟

پمپ خورشیدی 2 اینچ

پمپ خورشیدی 2 اینچ با تمام ویژگی ها و توانمندی هایش مناسب تمام افرادی است که نیاز به آب رسانی داشته اما دسترسی به برق ندارند و یا از نحوۀ برق رسانی کنونی شان، مثل تامین برق توسط موتور برق، ناراضی اند.

کشاورزان و باغداران، عشایر دوست داشتنی و همیشه در سفر، افرادی که خارج از شهر ویلا دارند و به طور کلی تمام کسانی که زمین هایی دارند و نیاز به پمپاژ آب دارند، می توانند از جمله کسانی باشند که این پمپ 2 اینچ خورشیدی برایشان کارکردی مفید، موثر و عالی خواهد داشت.

حتی اگر شما دسترسی به برق شهر دارید و درگیر مشکل موتوربرق های پردردسر نیستید، اما دغدغه ی کاهش مصرف انرژی های تجدید ناپذیر در سر شماست و سودای خدمت به محیط زیست را دارید، در میان متقاضیان پمپ خورشیدی 2 اینچ ، دارای جایگاه ویژه ای هستید.

پروژه های اجرا شدۀ پمپ خورشیدی 1 اینچ توسط تیم هورآیش

چرا پمپ خورشیدی هورآیش را بخریم؟

شاید یکی از سوالات مطرح شده در ذهن شما این باشد که چرا پمپ خورشیدی هورآیش را بخریم؟ اگر این سوال را درباره خرید پمپ خورشیدی 2 اینچ هورآیش پرسیده باشید، پاسخ این است که خب، چون درحال حاضر تنها هورآیش است که امکان وارد کردن و فروش این نوع پمپ در ایران را فراهم ساخته است و این از ویژگی های یک گروه حرفه ای و پیش رو در زمینۀ انرژی های خورشیدی است که مبتکر و پیشرو باشد و به نیاز مشتریان توجه نشان بدهد.

اما اینکه چرا به طور کلی پمپ خورشیدی هورآیش را (چه 1 اینچ و چه 2 اینچ) بخریم پاسخی دارد بس واضح!!!

تیم هورآیش قوی ترین مجموعۀ محاسبه، طراحی، فروش و اجرای محصولات انرژی خورشیدی در ایران است و با نمایندگانی در سراسر کشور امکان پشتیبانی از مشتریان خود را حتی تا دورترین نقاط میهن مان فراهم ساخته است.

قیمت محصولاتی که هورآیش اقدام به فروش آن می کند، با وجود تنوع بالا و کیفیت عالی بسیار مناسب بوده و این امکان را برای اقشار مختلف جامعه فراهم می کند که از فرصت استفاده از برق خورشیدی و مزایای آن بهره مند شوند.

خدمات پس از فروش ما بی رقیب است و دلیل آن همان بحث وجود نمایندگان مان در اقصا نقاط کشور می باشد.
و در آخر سفارش محصول و خرید از هورآیش به قدری ساده و مطمئن است که دغدغه ای برای مشتریان باقی نمی گذارد.

پمپ خورشیدی دو اینچ

بین پمپ های عادی، حرفی متفاوت با پمپ خورشیدی داشته باش

تفاوت بین پمپ عادی و پمپ خورشیدی در واقع در تامین انرژی برق مورد نیاز آن از دو منبع کاملا متفاوت است. شما با استفاده از پمپ های عادی حتی درصورت دسترسی به برق شهر و بهره گیری از آن، متحمل هزینه های زیادی خواهید شد و البته فرصت خدمت به محیط زیست را نیز از دست داده اید.


استفاده از پمپ عادی به همراه موتور برق هم که آن قدر دردسرها و هزینه های گوناگون دارد که شاید بتوان گفت با سهولت و ارزانی استفاده از پمپ خورشیدی قابل مقایسه نیست.


همان طور که می دانید تامین برق مورد نیاز پمپ خورشیدی از طریق پنل های از جنس مواد نیمه هادی است که در زیر نور خورشید سخاوتمند، شروع به تولید الکترون آزاد و جریان الکتریسته می نمایند. این برق توسط کابل اتصال دهنده به پمپ متصل می شود انرژی مورد نیاز آن برای راه اندازی و کار را تامین می نماید.

میخواهید سنگینی موتوربرق و صدای زیاد و هزینه سوخت را به خود تحمیل کنید و یا با پمپ خورشیدی خیال خود را راحت کنید؟

تقریبا اکثر کسانی که به دنبال پمپ خورشیدی و تامین برق مورد نیاز پمپ آب از راه انرژی خورشیدی هستند، به نوعی افراد آزرده خاطر از استفاده از موتور برق های پرهزینه و پر سر و صدا هستند.

معایب پمپ عادی و موتور برق

امتیازات پمپ خورشیدی

موتور برق ها با استفاده از سوخت فسیلی که هزینه فزاینده ای دارد، کار می کنند و برق را تامین می نمایند. علاوه بر هزینۀ لازم برای سوخت مورد نیازشان، هزینه های مربوط به تعمیر و نگه داری آن ها بسیار زیاد است. سر و صدای مزاحم و سنگینی وزن موتورهای برق نیز از جمله اولیه ترین معایب آن ها است که بسیار هم در طولانی مدت آزار دهنده است.
در کنار این ها پمپ هایی که با موتورهای برق کار می کنند با نیاز به روغن پمپ که خود هزینۀ سالانه ای نزدیک به هزینه سوخت موتور برق دارند، بار مالی جدیدی را بر دوش شما می گذارند. استهلاک بیشتر این وسایل به دلیل استفاده از برق متناوب نیز خود حدیثی مفصل است.
پولی که شما بابت خرید پمپ خورشیدی تان می پردازید، شاید تنها معادل قیمت 2 سال سوخت رسانی به موتور برق تان است و حتی قابل مقایسه با کل هزینه ای که برای خرید موتور برق و پمپ و هزینه های تعمیر و نگهداری و سوخت می کنید نیست.
قضاوت با شماست و خدمت رسانی از ما.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
Call Now Button